Kredyt hipoteczny

Kredyty konsolidacyjne
Kredyt konsolidacyjny
16 października 2020
Kredytobiorca
Kredyt dla firm
16 października 2020
Kredyty hipoteczny

Potrzebujesz kredytu hipotecznego na zakup lub budowę domu? Pomożemy Ci zrealizować Twoją inwestycję!

Kredyt hipoteczny to produkt bankowy którego zabezpieczenie stanowi hipoteka. W momencie zaprzestania spłacania zobowiązania przez kredytobiorcę, bank zyskuje prawo do przejęcia nieruchomości. Na podstawie umowy o kredycie hipotecznym, bank wypłaca Ci środki w kwocie ustalonej przez obie strony.

Jednocześnie Ty, jako kredytobiorca, zobowiązujesz się do spłaty zadłużenia we wskazanym terminie, a Twoje raty obejmują zarówno kapitał jak i odsetki. Pamiętaj, że kredyty hipoteczne są kredytami celowymi, które można przeznaczyć na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, a także zakup samej działki budowlanej lub remont nieruchomości. Można je zaciągać nawet na 35 lat.

 

Zaufało nam
0
Weź elastyczny kredyt
0 ms
Pożyczka nawet
0

Z naszym kredytem hipotecznym przeprowadzisz się na swoje! Spełnij marzenia o własnym lokum, weź pożyczkę na zakup lub budowę własnego domu. Stań się dumnym właścicielem nowej nieruchomości. Kredyty hipoteczne w Provider Polska na specjalnych warunkach. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualne doradztwo i pomoc kredytową, przygotowaną specjalnie dla Ciebie na Twoich warunkach. Bez zbędnych formalności, prosta pożyczka hipoteczna na Twój wymarzony zakup. Skorzystaj już dziś i stań się właścicielem przyjaznego Tobie lokum.

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego

Częstym zapytaniem jest również: Czy można zaciągnąć pożyczkę hipoteczną bez wkładu własnego? Niestety zgodnie z rekomendacją KNF trzeba mieć co najmniej 20% wkładu własnego. Jednak mimo tego znaleźliśmy patent jak rozwiązać bezkonfliktowo ten problem. U nas nie musisz okazać wkładu własnego jako gotówki, wystarczy Nam na zastaw Twoja nieruchomość, działka czy inny majątek, który może zastąpić Nam chwilowo pieniądze i wycenia się go na minimum 20% wartości nowej hipoteki.
Kredyty dla rodziny
Kredytobiorca

Nie czekaj i skorzystaj z najlepszej pożyczki już teraz

Zadzwoń do nas! +48699714542