Kredyt samochodowy

Zdjęcie przedstawia mapę Krakowa - nasz oddział firmy - Provider pożyczki Kraków
Oddział Kraków – Weź pożyczkę | Kredyt w 15 minut
3 grudnia 2020
Zdjęcie przedstawia mapę test2 - nasz oddział firmy - Provider pożyczki test1
Oddział test1 – Weź pożyczkę | Kredyt w 15 minut
17 marca 2021
Leasing samochodu

Leasing – oferta

Wybierając właściwy leasing należy kierować się wieloma kryteriami. Dodatkowo wpływ na ofertę mają takie czynniki jak przedmiot leasingu, prowadzona działalność leasingobiorcy, czy okres prowadzenia firmy.

Oferty różnią się także wysokością pierwszej wpłaty, okresem leasingu oraz ceną wykupu. Nie wszystkie działalności gospodarcze, szczególnie te nowe, mogą liczyć na leasing bez, lub z niską wpłatą początkową. Nie wszystkie samochody używane kwalifikują się również do leasingu lub na jego najdłuższy możliwy okres trwania, który zwykle wynosi około 7 lat.


Jakie są korzyści leasingu samochodu?

Jeśli chodzi o leasing wymarzonej KIA, Toyoty, czy Mercedesa dla właścicieli działalności gospodarczej sprawa jest banalnie prosta. Tacy przedsiębiorcy cenią Sobie usługi u nas ze względu na to, że w umowie obiecujemy przeglądy techniczne, naprawy oraz przechowywanie opon w cenie leasingu. Dla pozostałych konsumentów sprawa wygląda podobnie, jednak nie gwarantujemy opieki technicznej nad pojazdem, więc sprawy techniczne muszą być opłacane na własną rękę. Jednak niestety opcja dla zwykłych klientów nie przynosi również korzyści podatkowych. Konieczne jest dostosowanie się do warunków określonych przez leasingodawcę, jednak u nas warunki te są bardzo przyjemnie i opłacalne.

Zobacz też: kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny oraz kredyt dla firm.

Zaufało nam
0
Weź elastyczny kredyt​
0 ms
Pożyczka nawet​
0
Kredyty dla rodziny
Kredytobiorca
Zadzwoń do nas! +48699714542